Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Specjalność:

Mam na imię Michał. W 2008-2009 roku porzuciłem pracę w Banku i Domu Tradingowym, w okolicznościach nagonki za pieniędzmi, pogoni za ‘materialnym szczęściem’, która to pogoń doprowadziła mnie do utraty Zdrowia (nie mogłem chodzić i funkcjonować przez kilka dobrych miesięcy i 2 lata samodzielnie się rehabilitowałem). Wtedy rozpoczęło się moje drugie Życie, prawdziwa przygoda. Miałem chwilę czasu żeby przemyśleć Co Naprawdę Jest Ważne w Życiu, Otworzyłem Oczy.

Dokonałem Przebudzenia (zmieniłem tok myślowy, priorytety, rozpocząłem ćwiczenia samo-rozwojowe i duchowe, techniczne). Zapragnąłem być naprawdę Szczęśliwy, zapragnąłem Oświecenia. Mój dzień, od tamtego momentu, nigdy nie wygląda tak samo jak wcześniej. Uzdrowiłem się fizycznie, już w Polsce, z pomocą Uzdrowicieli, ludzi Przebudzonych, Bioenergoterapeutów, naprawdę fajnych i mądrych ludzi. Od tego czasu, kilka godzin dziennie spędzam na pracy online, poszerzaniu biznesów i majątku, drugą połowę dnia spędzam na podróżach wewnątrz i na zewnątrz, na Rozwoju oraz Praktykach zapożyczonych od Oświeconych, Przebudzony, ludzi Sukcesywnych, Biznesmenów. Uczę się od każdego kto emanuje szczęściem. Studiuję każdego, kto jest sukcesywny w danej dziedzinie. Po Uzdrowieniu fizycznym, Kilka lat pracy zajęło mi Uzdrowienie się Mentalne, Emocjonalne. Na początku praca z Ego i nad Połączeniem z Kreatorem – wydawało się to nie mieć Końca. Mimo tego, Nigdy nie przestałem nawet na Dzień. Po wielu tygodniach, własnych prób i błędów, zaczęły pojawiać się bardzo racjonalne efekty – które można obserwować dziś, na każdej płaszczyźnie mojego życia.

Wiem, jakie myśli i emocje towarzyszą nam w problemach, w niedoli. Rozumiem i ćwiczyłem jak przechodzić z dalece niekomfortowych momentów życiowych – przechodzić do lekkości, szczęścia, realizacji biznesowej. Prace i badania nad tym, czym jest oraz jak działa matrix – trwają całe życie, natomiast to ostatnią dekadę spędziłem na intensywnych praktykach, porównujących te wyniki z najbardziej Przebudzonymi ludźmi jakich spotykam na tej planecie. A wszystko po to, żeby stać się świadomym kreatorem, żyjącym w zdrowiu, dostatku, zadowoleniu (miłości).

Pozdrawiam serdecznie. Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski
Przewiń do góry