Jak Się Modlić, Jak Działa Modlitwa?

Jak Się Modlić, Jak Działa Modlitwa?

Skąd się bierze Sukces

Sukces jako szczyt dużo większej, niewidocznej Piramidy. Obserwujemy sławnych i bogatych ludzi w Telewizji, prawda? Ale czy widzimy jak osiągać sukces?  Widzimy przepych w życiu najbogatszych ludzi na świecie, zamożność ich rodzin i biznesy które stworzyli.

Ale czy widzimy jakość Ich myśli które towarzyszą im od momentu kiedy wstają o 5.00 rano?

Czy widzimy w telewizji, to, w jaki sposób ich Tato powtarzał im od dziecka: ‘Jesteś najlepszy’, ‘w życiu możesz wszystko‘, ‘możesz być kim tylko zapragniesz’, ‘jesteś królem’ [to ostatnie, cokolwiek to znaczy, powtarzała mi babcia kiedy miałem 4-6 lat:)].

W ten sposób, ci sukcesywni ludzie, najbogatsi, oraz ci biedni, którzy są natomiast szczęśliwi ponieważ realizują się na co dzień, byli programowani Podświadomie na Sukces. Byli zakodowani na osiąganie swoich pasji i szczęścia.

Jak Osiągać Sukces

Ćwiczenia i Praktyka.

Sukces osiągają ludzie z getta, raperzy wychowujący się bez rodziców, aktorzy życjący połowę życia bez grosza przy duszy.

To oni, najlepiej obrazowo opowiadają, jakie musieli przejść starcie z własnymi myślami (zmiana na pozytywne myślenie), jaką musieli przejść zmianę poświadomych przekonań, aby osiągać sukces czy sławę na której im zależało.
Afirmacje, pozytywne mysli, auto-sugestie, programowanie się w praktyce. Oczyszczanie ciała i umysłu, emocji. Powiedziałbym praca wielo-poziomowa.
Na pracy w myśli i emocji się nie kończy. Za każdą myślą, dobrą energią, prędzej czy później podąża manifestacja, czyli czyn. Zaczynamy od drobnych ćwiczeń wyrażania siebie, swoich pozytywnych myśli, powtarzania w dyskusjach że ‘wszystko jest możliwe’. Ćwiczeń wzmacniania pozytywnej rzeczywistości, samemu możnaby wymyśleć kilkadziesiąt czy kilkaset praktyk, w różnej konfiguracji. Tego uczymy się na The Switch.

 

 

Jak Się Modlić, Jak Działa Modlitwa?

Dodaj komentarz

Przewiń do góry