7 oznak, że właściwie kontrolujesz swoje życie

7 oznak, że właściwie kontrolujesz swoje życie

7 Oznak, że kontrolujesz właściwie swoje Życie

1. Świadomie, ale również Podświadomie, jesteś Wyluzowany. Poprzez Programy i wierzenia jakie masz ustawione w swoim umyśle Świadomym oraz Podświadomym. Wierzenia i Myślo-kształty, takie które prowadzą do poczucia bezpieczeństwa, dobrego samopoczucia, czy wręcz miłosnego uczucia piękna życia (to już wydaje się być wyższy poziom zaawansowania:)

2. We właściwym momencie, przychodzi do CIebie to czego potrzebujesz na daną chwilę. Życie zaczyna się toczyć w ‘Cudowny’ sposób.

3. W tym samym miejscu, spotykasz ludzi odpowiednich do Twojej wibracji, ludzi którzy uzupełniają Twoje życie w odpowiedni sposób, ludzie jakich spotykasz niosą ze sobą daną wartość która akceleruje również Twoje Życie..

4. Wiesz co robić, słuchasz swojej Intuicji. Wiesz dokładnie co masz zrobić prawie w każdym przypadku.

5. Zaczynasz rozumieć Prawo Przyczyny i Skutku (zamiast wierzyć w Karmę i jakieś magiczne prawa niezrozumiałej fizyki)

6. Życie toczy się łatwiej. Celem przebywania Tutaj, na tej planecie, jest doświadczanie, doświadczanie pięknych rzeczy, szlifowanie miłości, praw universum (a nie życie w krzywdzie i ‘wiecznie pod górkę’)

7. Znaki Fizyczne w życiu, szczególnie po Duchowym Przebudzeniu, widzimy fizycznie, różne ‘magiczne’ sygnały w życiu, momenty w których Wyższe Ja, daje nam sygnały ‘z góry’.

8. …

7 oznak, że właściwie kontrolujesz swoje życie

Dodaj komentarz

Przewiń do góry