Ciągle powtarzające się liczby

Ciągle powtarzające się liczby

Czy powtarzające się liczby mogą być przypadkiem? Dlaczego ciągle widzę 11:11? ?

? Każda zmiana w Twoim świecie, niesie za sobą zmianę wibracji, jaką wysyłasz do świata. Objawia się to różnymi znakami, które pojawiają się w Twojej przestrzeni (różne symbole, osoby lub właśnie liczby).

➡️ Każda liczba, ma swoje znaczenie i możesz przyglądając się im, znaleźć podpowiedź co właśnie dzieje się w Twoim życiu. Swoista wrażliwość na bodźce – dostrzegania znaków nie jest przypadkowa.

⏳ W końcu patrzysz na zegarek lub otaczającą Cię przestrzeń codziennie, a właśnie te konkretne liczby czy rzeczy przyciągają Twoja uwagę i wywołują emocje.

❔ Czy poznanie znaczenia liczb jest ważne?
✔️❌Tak naprawdę nie. Odpowiedź masz w sobie. Na drodze medytacji i podróży w głąb siebie odnajdziesz odpowiedź, czemu akurat te konkretne liczby ścigają Twoja uwagę. Lista znaczeń przypisanych do liczb jest tylko drogowskazem, mapą. Pomoże Ci znaleźć sens, który już Ty sam musisz odnieść do swojej rzeczywistości.

❔ Czy więc poznawanie znaczenia liczb ma sens?
✔️Tak. Na początku drogi do oświecenia i rozwoju duchowego mogą posłużyć nam za słownik, który weźmiemy ze sobą w podróż w głąb siebie. Czasem łatwiej skorzystać jest z pomocy czy wzorca, który da nam pomysł na rozwiązanie niż szukać wszystkiego na własną rękę.

❔ Czy widzenie powtarzających się liczb czyni mnie wyjątkowym?
✔️Tak. Widzenie powtarzających się liczb czy symboli oznacza, że jesteś otwarty na wszechświat i na znaki, które Ci podaje. Przy zmianie w Tobie, zachodzą też zmiany w rzeczywistości, która Cię otacza. Dobrym przykładem będzie tutaj afirmacja. Afirmując się na pozytywne doświadczenia, zaczniemy zauważać, że świat wokół nas zmienia się na bardziej pozytywny i zaczynają nam się “przydarzać” dobre i pozytywne sytuacje. Widzenie tych znaków świadczy o naszej wrażliwości i otwartości. Jesteśmy wyjątkowi i uważni.

LICZBA 1
?‍♀️ Nowe początki, zacznij nowe, skoncentruj swoje myśli na czymś, co przyczynia się do wzrostu i uzdrawiania świata, podnieś swoje wibracje.
Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz, spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje, jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom.

LICZBA 2
❤️ Spokojna moc, równowaga, wybierz teraz, dwójka to para, połączone dwójki tworzą kształt serca, wszechświat zachęca cię do uznania głębokiej miłości, która jest w tobie, uznaj, że twoje intencje i działania wpływają na innych,

? Wszystko jest w porządku i tak wciąż będzie. Miej zaufanie, twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie pomogą podtrzymać twoją wiarę jeśli poprosisz ich o pomoc.

LICZBA 3

? Magia, kreatywność, intuicja, wyrażaj się twórczo, 33 to pomyślna liczba w duchowości, ponieważ wierzy się, że Jezus żył do tego wieku; to numer „Nauczyciela”, silnie związany z mistrzami, duchowymi nauczycielami. Mistrzowie pomagają Ci.

LICZBA 4

⛹️‍♂️ Stabilność, spokój, ugruntuj się, bądź wytrwały; 44 to liczba fundamentów, aniołów. Aniołowie są z tobą. Wysyłają do ciebie liczbę 4, aby pocieszyć cię, ze usłyszeli twoje modlitwy i że pomagają ci.

LICZBA 5

?️ Podróż, przygoda, radykalna zmiana. Pojawia się znacząca zmiana, zawsze na lepsze. Dobrze jest wezwać Niebiosa na pomoc w zmianach życiowych.

LICZBA 6

? Harmonia, równowaga, miłość, wybacz. Nie martw się, ani nie zaprzątaj uwagi rzeczami materialnymi, w tym pieniędzmi. Obawa zmniejsza skuteczność twoich próśb błagalnych.

LICZBA 7

?‍♂️ Edukacja, tajemnica, medytacja. Jesteś na dobrej drodze, a rezultat przewyższy twoje oczekiwania! Liczba 7 jest znakiem, który mówi, ze magia Boska wspiera cię i otwiera podwoje szansy.

LICZBA 8

Sukces, pracuj na rzecz celów. Liczba 8 zwiastuje dostatek i pomyślność. Nieskończone pętle w tej liczbie oznaczają bezgraniczny przepływ pieniędzy, czasu, idei lub jakiejkolwiek rzeczy, której potrzebujesz (szczególnie dla swojego celu życiowego).

LICZBA 9

? Uzdrowienie, spełnienie, używaj talentów i służ ludzkości. Zacznij działać i to zaraz! Spełniłeś wszystkie warunki wstępne, aby osiągnąć swój cel życiowy. Przestań się ociągać, czas, aby powziąć energiczne kroki. Nawet te malutkie kroki są użyteczne.

LICZBA 10

?Bóg i anioły pragną, abyś myślał pozytywnie o tej sytuacji, ponieważ wszystko ma na celu twoje najwyższe dobro. Wzywaj Boga, żeby pomógł ci być optymistycznym człowiekiem, gdyż twoje myśli mają znaczący wpływ na rezultat.

Możliwe Teorie, Przyczyny pojawiania się Liczb:
✔ Przebudzenie, Synchronizacja z Przebudzeniem Jednostki
✔ Wyższy poziom Połączenia z własnym ‘Wyższym Ja’
✔ Sygnały, wysyłane z innego Wymiaru przez ‘Ciebie do Siebie’
✔ Synchronizacja, Teoria mówiąca o tym, że Ziemia wchodzi w Wyższy Wymiar czy też pojawia się coraz większa Charakterystyka Oświecenia na Planecie
✔ Twój mózg po prostu wyłapuje te same liczby, bo taką ma ‘fazę’ ?
✔ Komunikacja Innych Istot

Paulina Bąk-Byk
Źródła:
https://www.theswitch.pl/liczby-anielskie-ciagle-widzisz-powtarzajace-sie-liczby-11-11-12-12/
https://www.nowaswiadomosc.pl/121-numerologia-znaczenie-liczb.html
https://akademiaducha.pl/powtarzajace-sie-liczby/
http://poznajswojamoc.pl/powtarzajace-sie-liczby-cyfry-twoje-mistrzowskie-znaki

Ciągle powtarzające się liczby

Dodaj komentarz

Przewiń do góry