Jak działa Prawo Przyciągania w Praktyce

Jak działa Prawo Przyciągania w Praktyce

O Prawie Przyciągania

W jaki sposób działa Prawo Przyciągania, czyli czym charakteryzują się ‘Nowe’ prawa fizyki, które tak naprawdę zawsze funkcjonowały w naszym życiu, a teraz bardziej świadomie możemy je studiować w praktyce i doświadczać w laboratoriach.

Jak działa Prawo Przyciągania

W jaki sposób wzmocnienie myśli i emocji odnośnie danej sprawy, wpływa na większe prawdopodobieństwo wystąpienia danej kwestii w rzeczywistości – jest to tak zwane Prawo Przyciągania. W jaki sposób wzmacniać w umyśle, jak i w rzeczywistości, wszystkie te Pozytywne myśli i kwestie, które chcielibyśmy doświadczać w Naszym życiu coraz częściej – jest to wykorzystanie Prawa Przyciągania w praktyce (między innymi przez programowanie podświadomości i inne techniczne praktyki).

Czym jest słynny ‘Sekret’ ?

Książka ‘Sekret’ (The Secret), jak i film o tym samym tytule, to dokumentalny materiał odnośnie Prawa Przyciągania, gdzie kilku różnych znanych i zamożnych ludzi, tłumaczy jak całe życie korzystają z Prawa Przyciągania w praktyce (fim jest w ‘amerykańskim’ super-optymistycznym stylu, czyli co to jest Sekret).

Czyli Sekret, to jest to samo co Prawo Przyciągania czy tak zwane Prawo Rezonansu. Są to synonimy tych samych praw które zawsze występowały w naszym życiu, a które można opanować i ćwiczyć ‘Sekretne życie’.

Jak zaobserwować Prawo Przyciągania w swoim życiu ?

Zaobserwuj w swojej przeszłości, że rzeczy których bardzo się obawiasz/obawiałeś, występowały nierzadko nieporównywalnie częściej w Twoim życiu? Prawo Przyciągania, to znaczy Sekret, funkcjonuje również w drugą stronę. Próbuję w ten sposób powiedzieć, że osoby które myślą cały dzień (często nieświadomie) o negatywnych sprawach czy problemach w życiu które chcieliby rozwiązać czy już zakończyć, przez przypadek przyciągają do siebie więcej tego samego o czym myślą (przyciągają więcej problemów i rzeczy o których myślą.) Dzieje się tak dlatego, ponieważ Universum z reguły podsyła Tobie rzeczy, o których myślisz.

Universum, Kreator działa w ten sposób, daje Tobie to o czym myślisz, daje Tobie to jak się czujesz.
Dlatego też, w życiu tak bardzo podpowiadam, że ważny jest Optymizm, wierzenie w cuda. Mało tego, oczekiwanie cudownych uzdrowień, cudownych spotkań, niesamowitych doświadczeń, nawet jak jesteś sam na środku pustyni – uwierz mi, spotykałem takich niesamowitych ludzi, w takich niekorzystnych momentach, w tak odosobnionych miejscach działo się tyle dobrego..

Jak ćwiczyć Prawo Przyciągania

Gdybyś znał te prawa fizyki od urodzenia, kto z nas wybierałby żeby myśleć o czymkolwiek czego nie chcemy zobaczyć w Naszym życiu? Jaki wariat, wiedząc że jest maszyną materializacyjną podłączoną do Stwórcy, myślałby o wypadkach i problemach?

Co, jeżeli możemy odwrócić nasze emocje, skierować się pozytywne myśli emocje, podłączyć je do naszych pozytywnych pragnień, żeby je wzmacniać i obserwować ich manifestację w rzeczywistości.

Skąd się wziął i jak Naprawdę działa Sekret (Prawo Przyciągania) ?

Jest to długa historia i lata ćwiczeń oraz doświadczeń. Tutaj, na The Switch, tłumaczę w jaki sposób funkcjonuje fizyka do której naukowcy dopiero powoli się ‘przyznają’ a która została już potwierdzona w laboratoriach (czasami lataaaa temu). Czyli jak funkcjonuje ludzka aura, w jaki sposób emitujemy fale z umysłu oraz z serca (z myśli i emocji). W jaki sposób łączy się to z Podświadomością, jak połączyć to wszystko z Kreatorem oraz otoczeniem w tym Matrixie – czyli jak Kreator w Tobie materializuje rzeczy dookoła Ciebie w praktyce.

 

Jak działa Prawo Przyciągania w Praktyce

Dodaj komentarz

Przewiń do góry