3 Oznaki, że Tracisz Kontrolę nad swoim Życiem

3 Oznaki, że Tracisz Kontrolę nad swoim Życiem

3 Oznaki, że Tracisz Kontrolę nas Swoim Życiem

1. Pojawia się Stres.

Wiem co sobie myślisz. Niektórzy z Nas, całymi dniami żyją w Stresie.

Nie jest to normalne. Stres oznacza jedynie, że niewłaściwie zarządzasz swoją Myślą, Emocją, całym swoim Jestestwem.

W moim życiu przykładowo, zdarzają się kwestie które wyprowadzają mnie z równowagi, ale większość dni, nie pojawia się nic, co mnie stresuje. Stres lub całkowite wyluzowanie się – jest to kwestia zarządzania sobą, również sytuacjami zewnętrznymi. O tym właśnie uczymy się na “The Switch”.

2. Ludzie wywierają na Ciebie Wpływ.

Ktoś mógłby powiedzieć, część ludzi wywiera na nas Pozytywny Wpływ.

Natomiast druga strona medalu, to jeżeli ktoś może wywołać na Tobie pozytywny wpływ, to również inna osoba, może wywołać Negatywny wpływ na Twoje Życie.

Jest to wyższa szkoła zarządzania sobą. Na początek, możemy ograniczyć wpływ negatywnych wypowiedzi kierowanych do nas poprzez różnych ludzi, kierowanie swoimi myślami i emocjami tak, żeby ludzie nie mieli takiego dużego wpływu na nasze życie oraz , żebyś wybierał, wybierała kiedy, kto i gdzie może wywrzeć na Tobie pozytywny Wpływ

 

3. Twoje Cele nie Realizują się.

Brakuje Kontroli nad Emocją, Myślą. Myśli są rozbiegane. Więc ciężko zmanifestować Dany Układ naszych Marzeń

 

Utrata władzy rozpoczęła się małymi Krokami..

Utrata władzy nad swoim Życiem odbywa się od małego. Powoli. Niezauważalnymi małymi krokami. Bez odpowiedniego Przykładu ze strony Rodziców, w aktualnym społeczeństwie Zachodnio-Europejskim, jest to prawie nieuniknione.

 

Tutaj zjesz jeden kęs więcej niż potrzebujesz. Tam coś wy-powiesz, coś co mogłeś sobie darować – i nie sprawiać komuś przykrości. Male kroki odbywają się w głowie, kiedy rozmyślasz o porażce czy straconej miłości, dłużej niż jest to wymagane dla twojej równowagi emocjonalnej. Małe kroki odbywają się w ego, które tak potrzebne przy jednych kwestiach w życiu, gdy przejmie wszystkie pozostałe, Ty tracisz całą przyjemność z życia. Tracisz kontrolę nad swoim życiem od mał-ego, bo ego rozszerzyło kontrolę nad twoja myślą, emocją, dyktując warunki życia poprzez pryzmat swojego wiecznego zagrożenia, zamiast słuchać serca i Wyższego Ja, bądź tez tak zwanej Intuicji. Dzieje się to każdego dnia w drobnych Krokach, my wiemy o tym, ale nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Oglądając telewizję, słuchając księży z ambony. Nie przyglądając się jak naprawdę funkcjonuje natura, ta natura w Tobie, jak i na zewnątrz, nie przyglądając się jak i po co wschodzi słońce i jaki jest sens życia.

Wszystko to można zaobserwować. Nie są to pytania bez odpowiedzi. Ty, mogłeś to stracić, małymi krokami, żyjąc tak jak reszta społeczeństwa.

Odzyskiwanie własnego Życia

Również małymi Krokami, można Odzyskać to co utraciliśmy.. Tą wiedzę. Wewnętrzny Balans, mądrość, dobre samopoczucie. Wiedzę kiedy, jak, co, powiedzieć, kiedy być w ciszy, a kiedy działać.

 

Odzyskiwanie tej wiedzy to nic innego jak ‘reverse process’ czyli odwrócony proces. Tu zjesz o jeden kęs mniej, tam pozwolisz komuś więcej mówić. W innym przypadku nie przeżywasz latami jakiejś porażki czy utraconej miłości. Bo po co, jeden dzień dobrego przeżywania, czy tydzień (jeżeli trzeba) – wystarczy.

 

Drobnymi krokami odzyskujesz władzę. Uczysz się jak odzyskiwać władzę nad swoimi myślami, nad swoją Energią, nad swoim Jestestwem..

 

Uczysz się jak kontrolować swoje emocje.

 

[Tutaj, dla osób bardziej doświadczonych które już wiedzą, że życia się nie kontroluje, że kontrolę powoli również odpuszczamy: Tak, zdaję sobie z tego sprawę. Na początku natomiast trzeba cały proces MYŚL-EMOCJA-ENERGIA, skierować, popchnąć lekko w dobrą stronę, zupełnie podobnie, jak w wieku kilku lat, w dzieciństwie, zostaliśmy popychani w całkowicie niewłaściwą drogę rozwoju, zapomnienia naszego prawdziwego Ja. Początkową Kontrolą, przywracamy jedynie prawidłowy bieg Koryta Rzeki, którą niegdyś niewłaściwie zmieniono. Przywracamy tak, żeby rzeka mogła płynąć Prawidłowo, bez kontroli. Bo życie poprzez otwarte serce, czysty umysł, duszę bez zbędnych obarczeń – jest zdrowe, żadnej kontroli nie wymaga]

 

Natomiast w międzyczasie..

 

Małymi krokami. Małymi ‘step by step’, odzyskujesz kontrolę nad życiem. Odzyskujesz kontrolę Nad swoimi popędami.
Nie pakujesz już xxl w mcdonaldsie tylko wystarczy ci happy meal:) i przestajesz wciąż myśleć o polityce i rzeczach na które masz zerowy wpływ. Zaczynasz być menedżerem swojego życia. Koncentrujesz się na zmianach tam gdzie są one efektywne – w Tobie.

 

Tak wygląda edycja swojego życia, tak wygląda odzyskiwanie władzy, na tym również, moim zdaniem, chociaż nie tylko, polega Przebudzenie a później Oświecenie. Piękny proces w praktyce ?

 

Więcej o tym, jak wygląda życie, po tym jak wyrównujemy prawidłowo koryto rzeki, dowiesz się w innych Video na ‘The Switch’. Pozdrawiam Serdecznie.

 

 

 

3 Oznaki, że Tracisz Kontrolę nad swoim Życiem

Dodaj komentarz

Przewiń do góry