O kursach

Zdobywaj nowe umiejętności z The Switch

W The Switch oferujemy wam kursy z rozwoju osobistego. Mamy bogatą ofertę dla osób, które chciałyby stać się niezależne finansowo, chciałyby poświęcać więcej czasu rodzinie niż monotonnej pracy za biurkiem, które chciałaby zwiększyć swoją pewność siebie, ale potrzebują w tej kwestii pomocy. Nasze kusy pomogły już wielu osobom w Polsce i za granicą w realizacji marzeń.

Zastanawiałeś się kiedyś, ile w ciągu roku wydajesz pieniędzy na rozwój osobisty?

Czy jesteś z tego zadowolony?

Jeśli nie to najwyższa pora to zmienić!

Większość ludzi nie spełnia swoich marzeń, ponieważ na ich drodze stają różne przeszkody oraz ograniczenia. W kursach chcemy Ci pokazać, w jaki sposób należy POKONYWAĆ te przeszkody. Uczymy od praktycznej strony, opieramy się o nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Dlaczego The Switch?

Kursy TheSwitch pomogą Ci rozwinąć swoje poglądy, poszukiwać nowych kwestii, nieznanych wartości lub po prostu zgodzić się z czymś, co do tej pory wydawało się niemożliwe. Dowiesz się, jak należy akcelerować życie. Być innym, jedynym, marzycielskim, zabawnym, osiągać zwycięstwa i z podniesioną głową, a zarazem pokorą znosić porażki. Tylko w taki właśnie sposób Twój świat ulegnie poszerzeniu z punktu, w którym się znajdujesz. Na tym polega Rozwój Osobisty, na tym polega Rozwojowe Życie.

Co otrzymujesz w kursie?

Materiały dydaktyczne, ćwiczenia, nagrania video, dostęp do platformy kursowej, dostęp do zamkniętej grupy tylko dla kursantów. Do tego stałe wsparcie mailowe i podczas indywidualnych zajęć 1:1

Przewiń do góry