O nas

The Switch

The Switch, to projekt skupiający przyjaciół i ludzi w Polsce oraz za granicą. Ma na celu uświadomić ludziom jak ważny jest Rozwój Osobisty, Zawodowy oraz Duchowy i jakie może przynieść korzyści. Dlatego właśnie wraz z inspirującymi ludźmi z całego świata tworzymy dla Ciebie profesjonalne kursy z różnych dziedzin oraz udostępniamy darmowe materiały i bezpłatne Webinary.

Historia

10 lat temu założyliśmy projekt, który przyniósł nam niezwykle dużo radości. Dzięki TheSwitch poznaliśmy wiele świetnych osób z pasją, ambicjami, ciekawymi planami na przyszłość. Ludzi, którzy potrzebowali naszej pomocy w osiągnięciu ostatecznego celu. Z dnia na dzień program TheSwitch rozwija się coraz mocniej, a my publikujemy dla was coraz więcej materiałów szkoleniowych.

Kim jesteśmy?

Nie jesteśmy typowym przedsiębiorstwem, które ma na celu wyłącznie promocję samego siebie. Jesteśmy tu dla Was. Dzięki wam istnieje TheSwitch. Spotykamy się tutaj, w gronie osób zainteresowanych Rozwojem, tym Zawodowym jak i Hobbystycznym; Wiedzą różnego rodzaju wykorzystywaną w praktyce. Tworzymy społeczność ludzi inspirujących, nastawionych na osiągnięcie wymarzonego celu. Wspieramy się i inspirujemy do determinacji i podążania za tym co kochamy.

 

Przewiń do góry