Przemyślenia i Rozwój

Przemyślenia i Rozwój

Na Ten Weekend (z cyklu Przemyślenia i Rozwój)

Oglądałem dziś kilka Utworów różnych Artystów na youtubie.
Wiesz, różnych ludzi się ogląda na yt, czy w telewizji, nie myślimy nad tym dłużej, nie myślimy głęboko z reguły nie myślimy dłużej niż kilka sekund na ich temat, czasem coś w nas drgnie na chwilę..

Ci, którzy osiągnęli instant-szybki Sukces

Patrze, dziewczyna 23 lata, czyli jej wiek – tyle co nic. A występuje na scenie, sama tworzy, komponuje, śpiewa, podąża za swoją Duszą, spełnia się w wymiarze do którego ja dopiero dorosnę (mimo, że sporo już spełniłem w swoim życiu również).
Więc pytam jak,
w jaki sposób,
jak ona to Zrobiła,
że w wieku 23 lat,
tworzy coś pięknego, tworzy zgodnie z własnym Ja, odnosi Sukces. Że jest pięknie, że człowiek się Realizuje.
Że człowiek odczuwa ten Boom, w sobie i na zewnątrz.

Medytując czy Kontemplując – Odpowiedzi spływają same..

Myślałem nad tym chwilę przed, podczas czy po Medytacji porannej, myślałem o tym, myślę o takich i 1000 innych kwestiach na co dzień. Odpowiedzi spływają same. Odpowiedzi typu – ile wyborów ona musiała podjąć, wyborów tak sprzecznych ze społeczeństwem, tak sprzecznych z rodzicami, tak sprzecznych z równieśnikami,
a Tak Krzyczących z jej Wnętrza, z jej Intuicji, z jej uczucia że ‘będzie się działo’, że będzie sukces, że to Prawidłowa Droga.

Jak Oni osiągają tak szybko Sukces?

Jednocześnie spoglądam na innych Artystów, moich przyjaciół którym udało się wybić z przeciętności, tym przyjaciołom którzy prowadzą fantastyczne projekty, czy też tym, którzy odnieśli ‘Sukces’. Przyglądam się tym, którzy mają Flow. Tym którzy żyją według tej zasady – Podążania za Flow’em, Intuicją, Własnym Głosem.
– DO tego zachęcam w ‘The Switch’.

Jak osiągać taki Flow of Life, jak osiągać ogólnie Sukces taki czy inny, w takiej branży czy innej, taki materialny czy taki emocjonalny?

Kiedy następuje Piękna Akceleracja

Akceleracja, następuje przy braku ekspektacji (wymagań) i prostym podejmowaniu decyzji zgodnym z naszym Wnętrzem. Nawet, jeżeli oznacza to tatuaż na twarzy [nie zachęcam nikogo:)], nawet gdy dla ludzi na zewnątrz nie ma to najmniejszego sensu.

Akceleracja piękna, w wolności wyboru, prawdziwe Użycie swojej Wolnej Woli – prawdziwa wolność. Do takiego odkrywania Życia, Wszystkich zapraszam, a z tym właśnie Wszystkim o czym piszę, skojarzyły mi się biegnące konie, które obejrzysz w krótkim Video powyżej

p.s. wklejam również link z artystką, o której piszę, na którą natknąłem się przypadkiem.. – wklejam w komentarzu.

Skomentuj nasz post jeżeli masz jakieś myśli, podziel się, Dziękuję.

Przemyślenia i Rozwój

Dodaj komentarz

Przewiń do góry